FİRMA PROFİLİ

     NT Otomasyon 2013 yılı Ocak ayında, anahtar teslimi otomasyon uygulamaları ve özel endüstriyel uygulamalardaki ölçme, izleme ve değerlendirme aksaklıklarına güvenilir, ekonomik vede sürdürülebilir çözümler sunabilmek amacıyla ADANA'da kurulmuştur.

      

VİZYONUMUZ

NT Otomasyon her zaman kaliteli ve uluslar arası standartlardaki ürünleri tedarik ederek ve en iyi hizmeti sağlayarak müşteri memnuniyetinden ödün vermeyecektir.

Faaliyet alanındaki en son gelişme ve teknolojileri takip ederek, fark yaratacak ,kaliteli ürünleri uygun fiyat ile bölge pazarına sunacaktır.

Müşterilerini iyi tanımak ,problemlerini ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde belirlemek ve çözüm oluşturacak en uygun ürünü seçmek NT Otomasyonun önceliğidir.

Konusunda aranılan marka olmayı hedefleyen NT Otomasyon,sahip olduğu bilgi birikimi,eğitimli kadrosu ve son teknoloji ürünleri ile sektörde uzun soluklu ve güvenilen bir firma olmayı amaçlamaktadır.

MİSYONUMUZ

NT Otomasyon bölge sanayisine kaliteli ve düşük maliyetli ürün tedariği sağlamayı benimseyen bir firmadır.

Faaliyet alanındaki yeni ürünleri ve teknolojik gelişmeleri bölge mühendis ve teknik elemanlarına aktarmak NT Otomasyon için önemlidir.

NT Otomasyon satışını ve uygulamasını gerçekleştirdiği tüm ürünlerin teknik desteğini en iyi şekilde verecek ve gerekli eğitim hizmetini sağlayacaktır.

Türk sanayisinin rekabet etme gücünü arttırmak ve sahip olduğu teknolojiyi geliştirmek NT Otomasyonun hedefidir.
NT Otomasyon sahip olduğu teknik, kültürel ve ekonomik birikimi her zaman yeni ve genç arkadaşlar ile paylaşmayı amaçlamaktadır.